Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o wyniku II przetargu pisemnego nieograniczonego - Powiat Wodzisławski

Informacja o wyniku II przetargu pisemnego nieograniczonego

Informacja o wyniku II przetargu pisemnego nieograniczonego na sprzedaż z zasobu Skarbu Państwa prawa własności nieruchomości położonej na terenie gminy Godów w obrębie Gołkowice.

W dniu  19  maja 2016r. o godz. 1000  w siedzibie  Starostwa  Powiatowego w  Wodzisławiu  Śląskim  przy ul. Bogumińskiej 2 odbył  się  przetarg  pisemny  nieograniczony  na sprzedaż  z zasobu Skarbu  Państwa  prawa  własności  nieruchomości  niezabudowanej, oznaczonej  jako  działka  nr 595/53 o pow. 0,2500 ha, karta  mapy  3, obręb  Gołkowice,  zapisanej  w księdze  wieczystej  GL1W/00017404/5, prowadzonej  przez  Sąd  Rejonowy  w Wodzisławiu  Śląskim  V Wydział Ksiąg Wieczystych.

Na ogłoszony  przetarg wpłynęła jedna  oferta na nabycie  przedmiotowej  nieruchomości za cenę  63 250,00  zł (słownie: sześćdziesiąt trzy tysiące dwieście pięćdziesiąt złotych 00/100).

Cena  wywoławcza prawa własności  wynosiła  63 140,00 zł.(słownie : sześćdziesiąt trzy tysiące sto czterdzieści złotych 00/100) + 23 % podatek  VAT.

W wyniku przeprowadzonego  głosowania, komisja  przetargowa ustaliła  jako nabywców przedmiotowej  nieruchomości  Państwo  Agnieszkę  Bachlaj  i Grzegorza  Bachlaj.