Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja o wyborze Wykonawcy na realizację usługi pn. „Opracowanie projektu graficznego broszury informacyjnej wraz z wydrukiem oraz opracowanie projektu graficznego ulotki wraz z wydrukiem” - Powiat Wodzisławski

Zamówienie na realizację usługi pn. „Opracowanie projektu graficznego broszury informacyjnej wraz z wydrukiem oraz opracowanie projektu graficznego ulotki wraz z wydrukiem” dotyczącej projektu pn. „System Informacji Przestrzennej Powiatu Wodzisławskiego - narzędzie wspomagania zarządzaniem w administracji publicznej” .

Informacja o wyborze wykonawcy – (POBIERZ PDF)