Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Informacja komisji konkursowej powołanej w celu przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora PPZOZ - Powiat Wodzisławski

Informacja przewodniczącego komisji konkursowej powołanej w celu przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim.

WZP.2111.1.2023

Wodzisław Śląski, dnia 12 lipca 2023r.

Informuję, iż komisja konkursowa powołana w celu przeprowadzenia konkursu na stanowisko Dyrektora Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim na posiedzeniu w dniu 12 lipca 2023r. w wyniku tajnego głosowania wybrała bezwzględną większością głosów kandydata na ww. stanowisko.

Wybrana osoba zostanie przedstawiona Zarządowi Powiatu Wodzisławskiego jako kandydat na stanowisko Dyrektora Powiatowego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Rydułtowach i Wodzisławiu Śląskim z siedzibą w Wodzisławiu Śląskim.

(-) Michał Lorek, przewodniczący komisji konkursowej