Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Górnik Radlin zaprasza na festyn z okazji 100-lecia klubu - Powiat Wodzisławski

Górnik Radlin zaprasza na festyn z okazji 100-lecia klubu

Klub Sportowy Górnik Radlin zaprasza w najbliższą sobotę (24 czerwca) na rodzinny festyn sportowy organizowany z okazji 100-lecia Klubu. Wydarzenie odbędzie się w ramach projektu współfinansowanego z budżetu Powiatu.

plakat zaproszenie na Rodzinny Festyn Sportowy 100 lat z Górnikiem Radlin

Głównym celem imprezy jest integracja społeczności, a przede wszystkim dzieci i młodzieży na terenie Radlina oraz powiatu wodzisławskiego. Festyn odbędzie się na terenie boiska Klubu Sportowego Górnik Radlin przy ul. Mariackiej w Radlinie. Rozpoczęcie zaplanowano na godz. 9:00. W programie m.in. młodzieżowy turniej piłki nożnej, gry i zabawy piłkarskie z nagrodami, miasteczko piłkarskie, dmuchańce, lody, popcorn, wata cukrowa.

Link do informacji o wydarzeniu na portalu facebook: https://www.facebook.com/photo/?fbid=632591305560495&set=a.465220145630946&locale=pl_PL