Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Gorąca rywalizacja w turnieju siatkówki plażowej - Powiat Wodzisławski

Gorąca rywalizacja w turnieju siatkówki plażowej

Wysoka temperatura i żar lejący się z nieba - przy takiej aurze rywalizowali zawodnicy w ostatnim z turniejów z cyklu „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w siatkówce plażówej" w ramach zadania publicznego współfinansowanego ze środków Powiatu Wodzisławskiego.

Wspólne pamiątkowe zdjęcie

W miniony wtorek, 15 sierpnia, rozegrano trzeci turniej w ramach ósmej już edycji „Grand Prix Starosty Wodzisławskiego w siatkówce plażowej”. Tym razem turniej był skierowany do par rodzinnych oraz mieszanych. Łącznie wystartowało 18 zespołów. Siatkarze zmierzyli się na boiskach do siatkówki plażowej przy Sportowej Szkole Podstawowej nr 2 w Radlinie.

Oto najlepsza czwórka turnieju:
  1. Ferdyan Andrzej/Harazim Damian
  2. Bugajski Jakub/Korus Karol
  3. Harazim Marcin/ Adamczuk Dawid
  4. Dzido Paweł/ Taterka Łukasz

Przypominamy, że w czerwcu odbyły się już 2 turnieje eliminacyjne: dzieci do lat 15 oraz młodzieżowy do lat 19. Wzięło w nich udział łącznie 16 par.

Gratulujemy wszystkim zwycięzcom i dziękujemy uczestnikom za udział w siatkarskich zmaganiach.