Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Godziny pracy urzędu w Wielki Czwartek i Wielki Piątek - Powiat Wodzisławski

Godziny pracy urzędu w Wielki Czwartek i Wielki Piątek

Uprzejmie informujemy, iż w Wielki Czwartek i Wielki Piątek (24 – 25 marca) Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śl. będzie pracować według zmienionych godzin.

Starostwo w Wodzisławiu Śl. budynek przy ul. Bogumińskiej 2

Wszystkie wydziały urzędu z wyłączeniem Wydziału Komunikacji i Transportu będą w Wielki Czwartek czynne o 1,5 godzinny krócej niż zwykle, tj. do 15:30.

Z kolei Wydział Komunikacji i Transportu będzie czynny o pół godziny krócej (do godz. 12:30) w Wielki Piątek.

Powyższe wynika z przekroczenia nominalnego obowiązującego czasu pracy dla pracowników Starostwa Powiatowego w bieżącym trzymiesięcznym okresie rozliczeniowym. Za wszelkie niedogodności przepraszamy.