Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Godziny pracy urzędu w majowy weekend - Powiat Wodzisławski

Godziny pracy urzędu w majowy weekend

Informujemy, że 2 maja Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim czynne będzie do godz. 15:30. Skrócony czas pracy wynika z obowiązującego w urzędzie równoważnego systemu czasu pracy i konieczności "oddania" pracownikom 1,5 godziny. Nieczynny za to będzie Terenowy Punkt Paszportowy w Wodzisławiu Śl., zlokalizowany przy ul. Pszowskiej 92A, będący terenową jednostką Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Katowicach.

logo powiatu

Wydział Komunikacji i Transportu będzie przyjmować strony w godz. 8:00-15:00. Ze względu na ograniczone możliwości obsługi w tym dniu, Wydział obsłuży w sprawach rejestracji pojazdów 30 klientów umówionych internetowo lub telefonicznie w kalendarzu wizyt i 30 osób z kolejki bieżącej (klientów wcześniej nieumówionych). Pozostałe sprawy załatwiane będą bez limitu i na bieżąco. W godz. 8:00 – 15:00 funkcjonować będzie też Powiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawności. W normalnych godzinach obsługiwać mieszkańców będzie 2 maja Powiatowy Urząd Pracy oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim.