Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ferie z Ochotniczymi Hufcami Pracy - Powiat Wodzisławski

Ferie z Ochotniczymi Hufcami Pracy

Młodzieżowe Centrum Kariery w Pszowie oraz Punkty Pośrednictwa Pracy w Radlinie i Wodzisławiu Śląskim serdecznie zapraszają na bezpłatne zajęcia oraz przedsięwzięcia zaplanowane podczas tegorocznych ferii.

Spotkania tematyczne są skierowane przede wszystkim do młodzieży w wieku 15-25 lat.

Jednostki, które powstały na terenie powiatu wodzisławskiego funkcjonują w ramach projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.  Głównym celem projektu jest wsparcie młodzieży w wieku 15 – 25 lat w odnalezieniu się na rynku pracy. Młodzieżowe Centrum Kariery świadczy usługi przede wszystkim z zakresu doradztwa zawodowego natomiast Punkty Pośrednictwa Pracy pomagają w odnalezieniu pracy.

HARMONOGRAM – Pobierz

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc osoby zainteresowane uczestnictwem w spotkaniach tematycznych proszone są o kontakt z Młodzieżowym Centrum Kariery w Pszowie.

KONTAKT :

Młodzieżowe Centrum Kariery