Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Fedrowani w godce - konkurs gawędziarski - Powiat Wodzisławski

Fedrowani w godce – konkurs gawędziarski

Stowarzyszenie "Vladislavia" oraz Wodzisławskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych do udziału w czwartym już konkursie gawędziarskim „Fedrowani w godce”.

Tegoroczny konkurs, organizowany tak jak poprzednie za zgodą Naczelnik Wydziału Edukacji oraz Naczelnik Wydziału Oświaty, odbędzie się 2 grudnia o godz. 9.00 w sali widowiskowej Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tematyka monologów uczestników powinna być związana z obchodami Barbórki, pracą górnika lub historiami śląskiej rodziny.

Przebieg konkursu:
1.    Rozpoczęcie przesłuchań o godz. 9.00
2.    Poczęstunek dla uczestników w czasie przesłuchań
3.    Zakończenie przesłuchań i obrady jurorskie w czasie, których uczestnicy będą brać udział w różnego rodzaju konkursach, zabawach.
4.    Ogłoszenie wyników i wręczenie dyplomów (nagrody rozdawane będą na uroczystym koncercie laureatów, który odbędzie się 15 grudnia 2013 roku)

Uwaga!!! Szkoły mogą przyprowadzać na przesłuchania całe klasy, które również będą mogły wziąć udział w zabawach i konkursach po przesłuchaniach. Jednak o chęci przyprowadzenia klasy prosimy poinformować wcześniej, aby nie zabrakło miejsc na sali.

Uroczysta Gala konkursu i uhonorowanie laureatów odbędzie się 15 grudnia o godz. 16.00.

Kartę zgłoszeń należy przesłać pocztą lub mailem do 24 listopada 2013r. na adres:

Stowarzyszenie „Vladislavia”
ul. Na Górze 28, 44-341 Skrbeńsko