Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski XIII Koncert Papieski upamiętniający pomordowanych mieszkańców Rogowa wiosną 1945 r. - Powiat Wodzisławski

Kiedy

14 kwietnia 2024

Gdzie

Kościół pw. NSPJ w Rogowie
ul. Raciborska 40, 44-362 Rogów

Rada Sołecka Rogowa, parafia pw. NSPJ w Rogowie oraz Gminne Centrum Kultury w Gorzycach serdecznie zapraszają na XIII Koncert Papieski upamiętniający pomordowanych mieszkańców Rogowa wiosną 1945 r.

Koncert odbędzie się w niedzielę 14 kwietnia 2024 r. o godz. 17:00 w kościele pw. NSPJ w Rogowie.

Wystąpi Gminna Orkiestra Dęta z Gołkowic pod dyrekcją Ryszarda Wachtaczyka wraz z solistami.

Serdecznie zapraszamy na to wydarzenie.