Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Wykład "Zrozumienie zdrowia psychicznego" dla Seniorów 60+ - Powiat Wodzisławski

Wykład „Zrozumienie zdrowia psychicznego” dla Seniorów 60+

Kiedy

14 maja 2024

Gdzie

Salka Konferencyjna Dworca Kolejowego w Wodzisławiu Śląskim
ul. Rybnicka 2A, Wodzisław Śląski, 44-300
Wykład "Zrozumienie zdrowia psychicznego" dla Seniorów 60+

„Przeciw depresji i samotności!” – zaproszenie do udziału w projekcie

Zarząd Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłasza nabór seniorów w wieku 60 + z terenu powiatu wodzisławskiego do udziału w projekcie „Przeciw depresji i samotności!”, który dofinansowany jest ze środków Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim. Okres realizacji 01.05 – 30.12.2024 r. W ramach projektu będą prowadzone przez psychologa wykłady, warsztaty i animacje w terenie. Pierwszy wykład odbędzie się 14 maja o godz. 16:00 w sali konferencyjnej dworca kolejowego w Wodzisławiu Śląskim (I pietro) . Temat wykładu: „Zrozumienie zdrowia psychicznego”. Zapisy na wykład przyjmowane będą od 6 do 13 maja w biurze SWUTW osobiście lub telefonicznie: 32 320 86 58.

Zaprasza Agata Bukała – Koordynatorka projektu