Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Warsztaty "Budowanie silnej postawy dla zdrowia psychicznego" dla Seniorów 60+ - Powiat Wodzisławski

Warsztaty „Budowanie silnej postawy dla zdrowia psychicznego” dla Seniorów 60+

Kiedy

28 maja 2024

Gdzie

Salka Konferencyjna Dworca Kolejowego w Wodzisławiu Śląskim
ul. Rybnicka 2A, Wodzisław Śląski, 44-300
Warsztaty "Budowanie silnej postawy dla zdrowia psychicznego" dla Seniorów 60+

Przeciw depresji i samotności – zaproszenie do udziału w projekcie.

Zarząd Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłasza nabór seniorów 60+ z terenu powiatu wodzisławskiego do udziału w warsztatach nt. „Budowanie silnej postawy dla zdrowia psychicznego”, które odbędą się 28 maja 2024 o godz. 16.00 w sali konferencyjnej dworca kolejowego w Wodzisławiu Śl.
Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Przeciw depresji i samotności” dofinansowanego  ze  środków Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl.
Zapisów można dokonywać w biurze SWUTW od poniedziałku 20.05 do piątku 24.05.2024 osobiście lub telefonicznie.
Zapraszamy.

Agata Bukała koordynatorka projektu