Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Premiera „Królowej Śniegu” w wykonaniu Teatru Szydło - Powiat Wodzisławski

Premiera „Królowej Śniegu” w wykonaniu Teatru Szydło

Kiedy

17 marca 2024

Gdzie

Wodzisławskie Centrum Kultury
ul. Ks. Płk. Wilhelma Kubsza 17, Wodzisław Śląski, 44-300 woj. śląskie, tel. 32 455 48 55
Premiera „Królowej Śniegu”  w wykonaniu Teatru Szydło

Długo wyczekiwana premiera przepięknego, bajkowego spektaklu dla dzieci i młodzieży już w marcu odbędzie się w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Któż z nas nie zna przepięknej, zimowej opowieści o Kaju i Gerdzie, których rozdzieliła Królowa śniegu, zabierając chłopca ze sobą to swojego zimowego pałacu? Odłamek lustra, który utknął w sercu głównego bohatera zmienia go w chłodną i bezduszną postać, która zapomina o swojej ukochanej przyjaciółce..