Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Piknik Bezpieczeństwa - Powiat Wodzisławski

Piknik Bezpieczeństwa

Kiedy

4 czerwca 2024

Gdzie

Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie
ul. Mariacka 9, Radlin, 44-310, tel. 32 456 89 28
Piknik Bezpieczeństwa

Pomysł imprezy wyszedł z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. Policjanci chcą w przystępny sposób uświadomić zwłaszcza młodzież, czym skutkuje niezachowanie ostrożności i nieprzestrzeganie przepisów ruchu drogowego. W akcję włączyło się wodzisławskie Starostwo, Komenda Powiatowa PSP w Wodzisławiu Śląskim, Urząd Miasta Radlin, Miejski Ośrodek Kultury w Radlinie oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radlinie, a także Parafia Wniebowzięcia NMP w Radlinie, Ochotnicza Straż Pożarna w Godowie, Ochotnicza Straż Pożarna Biertułtowy i Centrum Powiadamiania Ratunkowego.

Wstęp wolny! Serdecznie zapraszamy!