Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Gala Akrobreak w Wodzisławskim Centrum Kultury - Powiat Wodzisławski

Gala Akrobreak w Wodzisławskim Centrum Kultury

Kiedy

19 czerwca 2024

Gdzie

Wodzisławskie Centrum Kultury
ul. Ks. Płk. Wilhelma Kubsza 17, Wodzisław Śląski, 44-300 woj. śląskie, tel. 32 455 48 55
Gala Akrobreak w Wodzisławskim Centrum Kultury

Gala Akrobreak w Wodzisławskim Centrum Kultury przed nami. 19 czerwca to kolejne podsumowanie rocznej pracy zespołu Akrobreak. Wystartowaliśmy z zespołem 6 lat temu a moje wspomnienia to pierwsze osoby na zajęciach z samymi materacami. Potem zakupiliśmy pierwszy air-track, następnie drugi, trzeci, dalej materace zeskokowe i powoli stworzyliśmy miejsce, w którym wszyscy mogą się rozwijać i latać w przestworza – mówi Marcin Kost, trener i założyciel Akrobreak..