Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 7 edycja zawodów Akrobreak Masters - Powiat Wodzisławski

7 edycja zawodów Akrobreak Masters

Kiedy

16 marca 2024

Gdzie

Wodzisławskie Centrum Kultury
ul. Ks. Płk. Wilhelma Kubsza 17, Wodzisław Śląski, 44-300 woj. śląskie, tel. 32 455 48 55
7 edycja zawodów Akrobreak Masters

Akrobreak to grupa pasjonatów tańca i gimnastyki. Od wielu lat współpracują z Wodzisławskim Centrum Kultury prowadząc zajęcia akrobatyczne w sekcji pod tą samą nazwą oraz dla tancerzy zespołu Miraż. Ponadto firma współpracuje z licznymi placówkami na Śląsku prowadząc zajęcia dla dzieci i młodzieży, a także szkoląc nową kadrę instruktorską. Założyciel firmy i główny trener Marcin Kost posiada uprawnienia do trenowania kadry olimpijskiej..