Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dziś gala Lidera Przedsiębiorczości. Oglądaj online - Powiat Wodzisławski

Dziś gala Lidera Przedsiębiorczości. Oglądaj online

Dziś, 24 maja, odbędzie się tegoroczna gala Powiatowego Lidera Przedsiębiorczości, którą organizuje Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców w Wodzisławiu Śląskim. Wydarzenie będzie można oglądać online.

Podczas wydarzenia nagrodzeni zostaną przedsiębiorcy, którzy wykazali się zaangażowaniem, nieustannym rozwojem, prowadzeniem zdrowej konkurencji, aktywnym udziałem w życiu społecznym czy wprowadzeniem nowych technologii w swoich zakładach pracy. Która z wodzisławskich firm otrzyma statuetkę Lidera 2024? O tym przekonamy się już w piątek. Gala będzie transmitowana online na fanpage’u w portalu Facebook – @Cechmedia.pl. Start o godzinie 17:00.

Celem konkursu jest m.in. wzmocnienie współpracy pomiędzy samorządami gospodarczymi a samorządami terytorialnymi, zachęcanie firm działających na rynku lokalnym do zrzeszania się w strukturach samorządu gospodarczego, w celu stworzenia silnej reprezentacji małych i średnich przedsiębiorstw oraz wspieranie rozwoju lokalnych firm poprzez promowanie przedsiębiorstw działających zgodnie z prawem i zasadami etyki.

W tym roku gospodarzem wydarzenia będzie Gmina Lubomia – Sołectwo Nieboczowy.

Fioletowy plakat z informacjami zamieszczonymi w artykule. Na dole z prawej strony zdjęcie mosiężnej statuetki