Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dziś Dzień Rodzicielstwa Zastępczego - Powiat Wodzisławski

Dziś Dzień Rodzicielstwa Zastępczego

W naszym powiecie funkcjonuje 174 rodzin zastępczych, w których przebywa 337 dzieci. Dziś obchodzimy Dzień Rodzicielstwa Zastępczego. Z tej okazji władze Powiatu Wodzisławskiego na czele ze starostą Leszkiem Bizoniem składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie w opiekę nad powierzonymi dziećmi i zapewnienie im spokojnego oraz szczęśliwego dzieciństwa.

Szanowni Państwo,

z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego, w imieniu swoim oraz całego Zarządu Powiatu Wodzisławskiego, pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim rodzinom zastępczym.

Wasza codzienna praca, poświęcenie i miłość, jaką obdarzacie dzieci, są nieocenione. Dzięki Wam, wiele młodych osób ma szansę na szczęśliwe i bezpieczne dzieciństwo, pełne wsparcia i ciepła rodzinnego. Jesteście prawdziwymi bohaterami, którzy dają dzieciom nadzieję na lepsze jutro.

Życzymy Wam zdrowia, siły oraz niesłabnącej determinacji w wypełnianiu tej niezwykle ważnej misji. Niech każdy dzień przynosi Wam radość i satysfakcję z wykonywanej pracy, a uśmiechy dzieci będą najpiękniejszym podziękowaniem za Wasz trud.

Z głębokim szacunkiem i wdzięcznością,

Leszek Bizoń
Starosta Wodzisławski