Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dziś Dzień Pracownika Socjalnego - Powiat Wodzisławski

Dziś Dzień Pracownika Socjalnego

Dziś Dzień Pracownika Socjalnego. To okazja do wyrażenia szacunku i uznania dla pracy wszystkich osób zaangażowanych w działania na rzecz potrzebujących.

Grafika 'Serce na dłoni" z okazji Dnia Pracownika Socjalnego

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego pragniemy złożyć serdeczne podziękowania i wyrazy uznania wszystkim pracownikom służb pomocy społecznej za wysiłek i trud wkładany w codzienną pracę i pomoc potrzebującym mieszkańcom naszego powiatu.

Wasza służba to wielkie i odpowiedzialne zadanie, które zawsze powinno budzić szacunek i wdzięczność całej lokalnej społeczności. Praca instytucji pomocowych, choć szlachetna i ofiarna, jest bowiem wyzwaniem wymagającym podejmowania odpowiedzialnych decyzji, a nade wszystko towarzyszenia osobom potrzebującym w trudach dnia codziennego – z wyrozumiałością, wrażliwością i wielkim sercem.

W tym wyjątkowym dniu życzymy Państwu zdrowia, niesłabnącego entuzjazmu i siły w codziennej pracy, wiary w drugiego człowieka, a także życzliwości ze strony tych, którym pomoc niesiecie. Niech Państwa życiowa droga – zarówno ta zawodowa, jak i związana ze sferą prywatną, stale obfituje w satysfakcję i poczucie spełnienia. Wszystkiego najlepszego!

Starosta Leszek Bizoń wraz z Zarządem Powiatu

Przewodniczący Adam Krzyżak wraz z Radą Powiatu