Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dziesiąta Szlachetna Paczka od Starostwa - Powiat Wodzisławski

Dziesiąta Szlachetna Paczka od Starostwa

Pracownicy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl. wspólnie z Zarządem Powiatu, kadrą Powiatowego Zarządu Dróg oraz powiatowymi radnymi po raz kolejny nie zawiedli. Już po raz dziesiąty do osób potrzebujących z naszego powiatu trafiła "Szlachetna Paczka" ufundowana przez urzędników i samorządowców.

Szlachetna Paczka 2021 na zdjęciu od lewej Krzysztf Bugla, Patrycja Szefer, Leszek Bizoń i Michał Lorek ze Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śl.DSC_0066

W tym roku pracownicy i radni Powiatu wsparli rodzinę z czwórką dzieci, w tym jedno z niepełnosprawnością. Za zebrane pieniądze – w sumie 5780 zł – kupiono m.in. opał na zimę, artykuły spożywcze, środki czystości, ubrania, zabawki, sprzęt elektryczny i elektroniczny oraz artykuły pościelowe.

Wszystkie te przedmioty zostaną w weekend przekazane do centrum dystrybucyjnego „Szlachetnej Paczki”, mieszczącego się w Wodzisławskim Centrum Kultury. Opał zostanie rodzinie dostarczony odrębnym transportem.

Wszystkim, którzy po raz kolejny zechcieli przyłączyć się do akcji serdecznie dziękujemy!