Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dodatkowe zatrudnienie dla osób niepełnosprawnych - Powiat Wodzisławski

Dodatkowe zatrudnienie dla osób niepełnosprawnych

Od 18 kwietnia w Zakładzie Aktywności Zawodowej w Wodzisławiu Śląskim pracę znalazło dodatkowych 5 osób niepełnosprawnych. Wskutek starań władz Powiatu Wodzisławskiego Zarząd Województwa Śląskiego na posiedzeniu w dniu 14 kwietnia wyraził zgodę na zwiększenie zatrudnienia w Zakładzie Aktywności Zawodowej - Zakładzie Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim z dotychczasowych 15 do 20 osób.

Na mocy decyzji Zarządu Województwa Śląskiego w działającym przy ul. Wałowej 30 Zakładzie może pracować 13 osób ze znacznym stopniem niepełnosprawności oraz 7 osób ze stopniem umiarkowanym, u których stwierdzono autyzm, upośledzenie umysłowe lub chorobę psychiczną.