Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Dbamy o swój rozwój ruchowy i podniesienie kompetencji zawodowych - Powiat Wodzisławski

Dbamy o swój rozwój ruchowy i podniesienie kompetencji zawodowych

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Wodzisławiu Śląskim w ramach realizacji projektu „Dobry Start” (na który otrzymało środki z Europejskiego Funduszu Społecznego) – organizuje w dniach 29.06.2013 r. – 08.07.2013 r. wyjazd do Ośrodka „Dariusz” w Jastrzębiej Górze dla 22 osób niepełnosprawnych.

Osoby te będą uczestniczyć w zespole ćwiczeń usprawniających i  psychoruchowych.

W ramach realizacji ww. projektu  8 wychowanków rodzin zastępczych weźmie w udział w dniach 29.06.2013 r. – 07.07.2013 r. w wyjazdowym  treningu rozwijania umiejętności i kompetencji zawodowych. Zajęcia odbywać się będą w Hotelu „Arka” w Wiśle.