Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Darmowa witryna dla Twojego stowarzyszenia - Powiat Wodzisławski

Darmowa witryna dla Twojego stowarzyszenia

Do dnia 31 sierpnia 2010 r. Forum Organizacji Pozarządowych Subregionu Zachodniego przyjmuje zgłoszenia organizacji pozarządowych do projektu pt.: „IP - Internetowy Portal Integracyjny Subregionu Zachodniego Województwa Śląskiego”. Projekt zakłada utworzenie lokalnego portalu dla III Sektora, wyposażenia 50 organizacji pozarządowych w witryny internetowe oraz zapewnia przeszkolenie dwóch członków lub pracowników organizacji, którzy zobowiążą się do aktualizowania witryny organizacji co najmniej do sierpnia 2011 r. Wszystkie koszty związane z budową witryny, opłatą za serwer i administrację strony pokrywa FOPSZ w ramach projektu.

Podmioty, które mogą przystąpić do projektu i otrzymać darmową stronę internetową to organizacje, wymienione w ustawie o pożytku publicznym i o wolontariacie.
Podstawą przystąpienia do projektu jest dostarczenie do dnia 31 sierpnia 2010 r. do godz. 16.00 na adres FOPSZ w Rybniku przy ul. J.F. Białych 7, 44-200 Rybnik (decyduje termin wpływu) wypełnionej deklaracji – dostępnej na stronie federacji www.federacja.slask.pl

Projekt finansowany z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.
Partenr: Subregion Zachodni Województwa Śląskiego z siedzibą w Rybniku