Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Czyżowice: Warsztaty plastyczne dla dzieci - Powiat Wodzisławski

Czyżowice: Warsztaty plastyczne dla dzieci

Zapraszamy wszystkie dzieci w wieku od 4-13 lat na WARSZTATY PLASTYCZNE do Ośrodka Kultury w Czyżowicach. Pierwsze zajęcia już 15 września.

baner warsztaty plastyczne 2018

Dzieci podczas zajęć świetnie się bawią, rozwijają w sobie naturalne uzdolnienia i predyspozycje. Kształtują wyobraźnię poprzez spontaniczne , intuicyjne działania artystyczne. Udział w zajęciach rozbudza zainteresowania sztuką, plastyką, uczy samodzielności, współpracy z innymi dziećmi, pracy w grupie. Dzieci podczas zajęć rozwijają swoje umiejętności manualne, doskonalą koordynację wzrokowo – ruchową. Wykorzystanie różnych metod i technik plastycznych powoduje, że zajęcia są bardzo ciekawe i atrakcyjne.