Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Ciekawe spotkania w wodzisławskiej bibliotece - Powiat Wodzisławski

Ciekawe spotkania w wodzisławskiej bibliotece

W najbliższą środę w wodzisławskiej bibliotece odbędzie się spotkanie z korespondentem wojennym, Marcinem Ogdowskim, natomiast w czwartek - spotkanie autorskie z Katarzyną Enerlich.

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śl. zaprasza na spotkanie autorskie z Marcinem Ogdowskim – dziennikarzem i korespondentem wojennym. Jego blog otrzymał wyróżnienie specjalne „Polityki”. On sam jest laureatem „Złotego Buzdygana” (nazywanego wojskowym Oscarem)  „Polski Zbrojnej” w 2013 r. i tytułu „Dziennikarza Roku 2009 r.” w kategorii Internet w konkursie na Dziennikarza Małopolski.  Spotkanie odbędzie się w środę, 17 kwietnia, o godz. 17:00 w sali multimedialnej biblioteki.

Z kolei dzień później, w czwartek, 18 kwietnia o godz. 17.00  odbędzie się spotkanie autorskie z polską pisarką i poetką, Katarzyną Enerlich. Literatka studiowała w Olsztynie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim (Wydział Humanistyczny, Instytut Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej). Pracowała jako dziennikarka, pracownik informacji turystycznej i promocji miasta oraz opiekunka osób starszych. Obecnie jest twórcą niezależnym. Należy do Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

Wstęp na oba spotkania jest bezpłatny.

Szczegóły:  www.biblioteka.wodzislaw.pl