Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Chodnik i ścieżka rowerowa na Kraszewskiego w Pszowie zostaną ukończone - Powiat Wodzisławski

Chodnik i ścieżka rowerowa na Kraszewskiego w Pszowie zostaną ukończone

Powiatowy Zarząd Dróg w Wodzisławiu Śl. rozstrzygnął przetarg na budowę ostatniego odcinka chodnika oraz ścieżki rowerowej przy ul. Kraszewskiego w Pszowie.

street view ulica Kraszewskiego w Pszowie

Zakres zadania obejmuje budowę chodnika o długości ponad 400m i ścieżki rowerowej na długości 371 mb. Jest to  ostatni etap inwestycji. Efektem końcowym będzie prawie kilometr chodnika i ścieżki. Wykonawcą odpowiedzialnym za realizację jest wyłoniona w przetargu firma Inżbud TT Sp. z o.o. z Rybnika.

Wartość umowna inwestycji to niespełna pół miliona złotych. Zadanie będzie współfinansowane przez Powiat Wodzisławski oraz Miasto Pszów. Prace rozpoczną się prawdopodobnie za miesiąc. Planowany termin zakończenia to czerwiec 2021 r.

tablica informacyjna dotycząca dofinansowaniu inwestycji z Funduszu Inwestycji Lokalnych