Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Budowanie silnej postawy dla zdrowia psychicznego - zaproszenie na warsztaty - Powiat Wodzisławski

Budowanie silnej postawy dla zdrowia psychicznego – zaproszenie na warsztaty

Zarząd Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku ogłasza nabór seniorów 60+ z terenu powiatu wodzisławskiego do udziału w warsztatach nt. "Budowanie silnej postawy dla zdrowia psychicznego". Warsztaty odbędą się 28 maja 2024 o godz. 16.00 w sali konferencyjnej dworca kolejowego w Wodzisławiu Śląskim.

Plakat koloru fioletowego z informacjami zawartymi w tekście. Na środku zdjęcie czterech osób

Warsztaty realizowane są w ramach projektu „Przeciw depresji i samotności” dofinansowanego  ze  środków Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim. Zapisy na warsztaty przyjmowane są do 24 maja w biurze Stowarzyszenia Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku (Wodzisław Śląski, ul. Styczyńskiego 2) osobiście lub telefonicznie: 32 320 86 58.