Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów czynne krócej - Powiat Wodzisławski

Biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów czynne krócej

Informujemy, że dziś, 27 czerwca Biuro Powiatowego Rzecznika Konsumentów będzie czynne do godz. 13:00.

Wizyty można umawiać online: https://erezerwacje.powiatwodzislawski.pl (otwiera się w nowym oknie).

W przypadku spraw niecierpiących zwłoki można skorzystać z porady prawnika w ramach bezpłatnej porady prawnej.  Na wizyty do prawników we wszystkich punktach nieodpłatnej pomocy prawnej uruchomionych przez Starostwo można umawiać się telefonicznie pod numerem telefonu 32 412 09 51 w godzinach pracy Starostwa Powiatowego w Wodzisławiu Śląskim lub elektronicznie na portalu – kliknij tutaj (link otwiera się w nowym oknie)