Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Biblioteka wodzisławska serdecznie zaprasza na wieczorną edycję Bibliogrania! - Powiat Wodzisławski

Biblioteka wodzisławska serdecznie zaprasza na wieczorną edycję Bibliogrania!

27 października, od 17.oo - Straaaaszne granie w Biblio! Razem ze stowarzyszeniem Sportowcy na planszy zapraszamy na dłuuugie planszogranie połączone z ...niespodziankami!

plakat - Bibliogranie w Wodzisławskiej Bibliotece

10 października obchodziliśmy Dzień Gier Planszowych – to szczególna okazja by podkreślić znaczenie gier bez prądu w kształtowaniu umiejętności społecznych, logicznego myślenia oraz kreatywności. Biblioteki jako miejsce edukacji i kultury są idealnym miejscem do promocji tej formy rozrywki i nauki.

Imprezę wsparły wydawnictwa Nasza Księgarnia, Egmont Polska oraz Foxgames.pl – sponsorzy niespodzianek