Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bezpłatne szkolenie dla NGO - Powiat Wodzisławski

Bezpłatne szkolenie dla NGO

Zapraszamy przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz podmiotów działających w sferze pożytku publicznego na bezpłatne warsztaty szkoleniowe na temat przygotowywania ofert dotacyjnych.

Szkolenie odbędzie się 11 grudnia 2012 roku o godz. 16.00 w Powiatowym Centrum Konferencyjnym w Wodzisławiu Śląskim przy ul. Pszowskiej 92a. Szkolenie, które będzie dotyczyło przygotowania projektu oraz wypełniania ofert konkursowych składanych w ramach otwartych konkursów ofert na zadania publiczne Powiatu Wodzisławskiego– zgodnie z ustawą z dnia 24 kwietnia 2003 r. o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie, poprowadzi Katarzyna Macha.

Organizatorem szkolenia jest Powiat Wodzisławski-Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Ślaskim oraz Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych CRIS z Rybnika. Szkolenie organizowane jest w ramach projektu „Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA!!!!!

Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są drogą elektroniczną na adres: barbara.musik@powiatwodzislawski.pl

Projekt „Inkubator Ekonomii Społecznej Subregionu Zachodniego” jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

CZŁOWIEK-NAJLEPSZA INWESTYCJA!