Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bezpłatna mammografia w Mszanie - Powiat Wodzisławski

Bezpłatna mammografia w Mszanie

Kolejna akcja bezpłatnych badań mammograficznych na terenie powiatu wodzisławskiego. Tym razem badania będę przeprowadzane 20 czerwca w Mszanie.

Badanie będzie można wykonać w pracowni mobilnej stojącej przy budynku Urzędu Gminy w Mszanie przy ul. 1 Maja 81

Z darmowej profilaktyki mogą skorzystać kobiety w wieku od 50 do 69 lat (rocznik 1942-1961), które w ciągu ostatnich dwóch lat nie miały wykonywanych badań mammograficznych. Wymaganym dokumentem jest dowód tożsamości z numerem PESEL.

Wcześniej należy dokonać  rejestracji telefonicznej pod nr telefonu: 58/ 325 76 02, 58/ 325 76 05.