Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Bajeczne półkolonie z Ciocią Klocią - Powiat Wodzisławski

Bajeczne półkolonie z Ciocią Klocią

Ciekawe i rozwijające zajęcia podczas Akcji Lato? Nic prostszego! Tygodniowe turnusy zajęć artystyczno-animacyjnych zagospodarują czas wolny twojemu dziecku. Wodzisławskie Centrum Kultury wraz z Ciocią Klocią zapraszają na „Bajeczne półkolonie”.

Półkolonie Ciocia Klocia - plakat

Mamy dla was dwa lipcowe turnusy w terminach: 8-12 i 15-19. Dzieciaki w wieku od 6 do 12 lat oprócz atrakcji będą miały zapewniony posiłek w formie obiadu i deseru, wykwalifikowaną kadrę i wiele powodów do radości. A wszystko to w godzinach od 8:00 do 16:00.

W programie znajdą się m.in. wycieczki do zamku w Bobolicach i Mirowie oraz do Miasteczka Twinpigs w Żorach, podchody, wizyta we FlyParku, bitwa na lasery, seanse filmowe, zajęcia artystyczne, ruchowe, taneczne, zabawy integracyjne, wodne atrakcje i wiele miłych niespodzianek.

Koszt jednego turnusu to 750 zł. W przypadku wzięcia udziału w dwóch turnusach, opłata wyniesie 1400 zł.

Szczegółowe informacje na temat półkolonii znajdują się w regulaminie. Informacji można zasięgnąć u organizatorki Moniki Kubicy-Skaby pod numerem tel. 698 171 636 lub pisząc na adres: ciociaklocia.animacje@gmail.com.