Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Aktywny w każdym wieku - zaproszenie na spotkanie - Powiat Wodzisławski

Aktywny w każdym wieku – zaproszenie na spotkanie

Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim oraz Wodzisławski Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają do wzięcia udziału w konferencji "Aktywny w każdym wieku". To spotkanie adresowane dla osób powyżej 50. roku życia.

Niebieski plakat z informacjami zawartymi w tekście

Konferencja będzie miała miejsce 27 lutego 2024 r. w sali konferencyjnej dworca PKP w Wodzisławiu Śląskim (ul. Rybnicka 2a) od godziny 11:00 do 13:00.

W programie:

• „Srebrne pokolenie na rynku pracy” – prezentacja prowadzona przez doradcę zawodowego Powiatowego Urzędu Pracy w Wodzisławiu Śląskim,
  • „Zawieszenie świadczeń emerytalno-rentowych z tytułu osiągania dochodów. Rehabilitacja lecznicza ZUS” – prezentacja prowadzona przez pracownika Zakładu Ubezpieczeń Społecznych w Wodzisławiu Śląskim.

Będzie także utworzony punkt doradztwa zawodowego i pośrednictwa pracy, gdzie będzie można m.in. przygotować CV pod okiem eksperta.

Obowiązują wcześniejsze zapisy. Aby wziąć udział w konferencji, należy poinformować o tym do 23 lutego telefonicznie: 32-320-86-58 bądź osobiście w godzinach urzędowania Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku (otwiera się w nowym oknie).