Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „Aktywna Tablica” w powiatowych szkołach - Powiat Wodzisławski

„Aktywna Tablica” w powiatowych szkołach

Powiat Wodzisławski otrzymał dofinansowanie w ramach programu „Aktywna Tablica”. Dzięki temu kolejne szkoły zostaną wyposażone w laptopy, ekrany multimedialne oraz interaktywne monitory dotykowe.

Grafika, na niej dłonie ułożone na laptopie. Na pierwszym tle napis: Aktywna Tablica

Program „Aktywna Tablica” ma na celu nie tylko zapewnienie nowoczesnych narzędzi dydaktycznych, ale także promowanie innowacyjnych metod nauczania. O nowy, nowoczesny sprzęt wzbogacą się realizatorzy projektu: Zespół Szkół Technicznych w Wodzisławiu Śląskim (III Liceum Ogólnokształcące z oddziałami sportowymi im. rtm. Witolda Pileckiego i Branżowa Szkoła I stopnia nr 2 im. rtm. Witolda Pileckiego) oraz Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Wodzisławiu Śląskim (Liceum Sztuk Plastycznych im. Olgi Boznańskiej).

Całkowita wartość projektu wyniosła 52 500 zł. Powiat pozyskał na ten cel 42 000 zł dofinansowania.