Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski Aktualizujemy bazę organizacji pozarządowych - zweryfikujcie i zaktualizujcie dane swojej NGO - Powiat Wodzisławski

Aktualizujemy bazę organizacji pozarządowych – zweryfikujcie i zaktualizujcie dane swojej NGO

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim prowadzi aktualizację bazy organizacji pozarządowych i innych podmiotów, które prowadzą działalność pożytku publicznego, a które mają siedzibę na terenie powiatu wodzisławskiego. Prosimy organizacje działające w naszym powiecie o zweryfikowanie i ewentualne zaktualizowanie swoich danych.

zdjęcie artystyczne, na pierwszym planie lupa, w tle kolaż zdjęć twarzy wielu ludzi, symbolizujący wyszukiwanie konkretnych ludzi

Mając na uwadze współpracę ze stowarzyszeniami, fundacjami, klubami sportowymi prowadzącymi działalność pożytku publicznego oraz innymi podmiotami działającymi na terenie powiatu, zwracamy się z prośbą o zweryfikowanie i ewentualne zaktualizowanie danych znajdujących się w wykazie udostępnionym na naszej stronie internetowej w zakładce „dla NGO”. Baza podzielona jest na poszczególne obszary działalności trzeciego sektora i uwzględnia takie informacje jak: nazwa organizacji, adres siedziby oraz cele. Zachęcamy do uzupełnienia informacji również o adres strony internetowej oraz kontaktowy e-mail. Uwagi można przesyłać na adres e-mail: ngo@powiatwodzislawski.pl lub zgłosić telefonicznie pod numerem telefonu: 32 412 09 43.

Udostępnienie aktualnych danych o swojej organizacji pozwoli na lepszy bezpośredni kontakt, w tym na informowanie o otwartych konkursach ofert, grantach, szkoleniach i konferencjach, a także o innych wydarzeniach pozostających w obszarze zainteresowania organizacji pozarządowych.

Ponadto wszystkie osoby zainteresowane działalnością trzeciego sektora w różnych zakresach – od polityki społecznej, po sport, kulturę, zdrowie czy działalność gospodarczą, będą mogły w prosty sposób znaleźć podstawowe dane organizacji w wykazie dostępnym na naszej stronie internetowej.

Za współpracę serdecznie dziękujemy!

Informujemy, że wykaz organizacji pozarządowych z siedzibą na terenie powiatu wodzisławskiego znajduje się TUTAJ (PRZEJDŹ, link, nowe okno)