Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski W czwartek pracujemy inaczej - Powiat Wodzisławski

W czwartek pracujemy inaczej

Informujemy, że z uwagi na obowiązujący w Starostwie Powiatowym w Wodzisławiu Śl. równoważny system czasu pracy,w najbliższy czwartek, 8 lutego, urząd będzie obsługiwał interesantów do godz. 15:00.

Zmiana to skutek większej liczby czwartków niż piątków, jakie przypadają w lutym tego roku. W związku z tym, że w czwartki Starostwo funkcjonuje dłużej, dla zachowania norm czasu prasy określonych przepisami Kodeksu Pracy, w tym miesiącu zaistniała konieczność ograniczenia godzin przyjęć interesantów w jeden z czwartków miesiąca.

Zgodnie z tym wydziały, biura i samodzielne stanowiska pracy w Starostwie w najbliższy czwartek, 8 lutego, będą czynne dla klientów od godz. 8:00 do godz. 15:00.Prosimy o uwzględnienie tego faktu w swoich planach.