Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 80. urodziny Marii Antoniny Wieczorek - Powiat Wodzisławski

80. urodziny Marii Antoniny Wieczorek

Wczoraj odbyła się msza w intencji zacnej Jubilatki, Marii Antoniny Wieczorek, radnej powiatowej pierwszej kadencji 1998-2002, pisarki i miłośniczki historii i kultury Górnego Śląska. Była radna powiatowa obchodziła swoje 80. urodziny.

Z tej okazji, życzenia Pani Marii przekazał Starosta Wodzisławski Ireneusz Serwotka. „Życzę aby każdy dzień upływał Pani w szczęściu i miłości, zdrowie nigdy Pani nie opuszczało, a satysfakcja z życiowych osiągnięć była powodem do uśmiechu i pozytywnej energii na dalsze lata. Jestem przekonany, że Pani zaangażowanie na rzecz kultywowania dziedzictwa Powiatu Wodzisławskiego i Górnego Śląska będzie nadal dla Pani impulsem do dalszego odkrywania niezwykłych historii naszego regionu oraz stanowić będzie natchnienie do dalszej pracy twórczej. Życzę także, aby każdy kolejny dzień przynosił wiele cudownych i niezwykłych chwil, spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół…” – czytamy w liście do Jubilatki.

Życzenia w imieniu Zarządu i Rady Powiatu Wodzisławskiego złożyły wicestarosta Danuta Maćkowska oraz członek zarządu Janina Chlebik-Turek.