Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 73. Wystawa Konkursowa Kanarków i Ptaków Egzotycznych - Powiat Wodzisławski

73. Wystawa Konkursowa Kanarków i Ptaków Egzotycznych

Przed nami 73. odsłona Wystawy Konkursowej Kanarków i Ptaków Egzotycznych. Na odwiedzających czekać będzie około 200 ptasich okazów. Wszystko to dzięki współpracy Wodzisławskiego Centrum Kultury z Wodzisławskim Oddziałem Polskiego Związku Hodowców Kanarków i Ptaków Egzotycznych.

plakat -WYSTAWA KANARKÓW 2023

Wystawa odbędzie się w sali klubowej Wodzisławskiego Centrum Kultury w sobotę i niedzielę, 7-8 października, w godzinach 8:00-17:00. Podczas wydarzenia będzie można zobaczyć kanarki różnych odmian, w tym kanarki kolorowe (czerwone, żółte, białe, mozaikowe, agaty, izabele) oraz papugi z wszystkich kontynentów (aleksandretty, rozelle, świergotki, łąkówki, amazonki, lory czy barwinki). Nie zabraknie też drobnej egzotyki. W kąciku giełdowym będzie można zakupić wybrane okazy. Z nowości będzie możliwość podziwiania ptaków drapieżnych.

Wstęp na wystawę jest bezpłatny.