Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 300 zawodników rywalizowało o Puchar Tymbarku - Powiat Wodzisławski

300 zawodników rywalizowało o Puchar Tymbarku

Blisko 300 zawodników z 28 szkół podstawowych powiatu wodzisławskiego walczyło w eliminacjach powiatowych o Puchar Tymbarku. To największy w Europie turniej piłkarski dla dzieci, organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.

Rozgrywki rozegrano na Stadionie w Nieboczowach, gdzie zawodników przywitał szef powiatu wodzisławskiego Leszek Bizoń. Zawodnicy walczyli w trzech kategoriach wiekowych: U8, U10 i U12. W eliminacjach powiatowych wzięło udział 28 drużyn.

W całej Polsce turniej swoim zasięgiem obejmuje blisko 98% powiatów. Wyniki do pobraniatutaj (doc 9 KB)

Po więcej zdjęć odsyłamy na fb powiatu (otwiera się w nowym oknie).