Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 17 października ruszy Ogólnopolski Tydzień Kariery - Powiat Wodzisławski

17 października ruszy Ogólnopolski Tydzień Kariery

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniach 14 Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, które będą realizowane na terenie naszego powiatu od 17 października 2022 r. pod hasłem „Złap za stery do swojej kariery".

Ogólnopolski Tydzień Kariery to coroczna akcja Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej, która ma na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw, działań i kreatywności na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery.

W tym roku dla młodzieży

Tegoroczna oferta wydarzeń jest skierowana do młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych – planującej swoją dalszą edukację, jak i młodzieży uczącej się w szkołach ponadpodstawowych – szukającej swojego miejsca na rynku pracy. W ramach Tygodnia Kariery przygotowano ciekawe warsztaty z tematyki planowania swojej przyszłości edukacyjnej i zawodowej.

PLAN warsztatów:

Warsztaty każdego dnia rozpoczynają się o godz. 8.00
  • 17.10. 22 r.  Zaokrętowanie
    • spotkanie online dla młodzieży ostatnich klas szkół podstawowych
  • 18.10.22 r.  Kotwice kariery
    • spotkanie online dla młodzieży szkół ponadpodstawowych
  • 19.10.22 r.   Patent na CV
    • CV bez tajemnicspotkanie online dla młodzieży szkół ponadpodstawowych
  • 20.10.22 r.   Głęboka woda
    • rekrutacja online nie taka straszna
    • spotkanie online dla młodzieży szkół ponadpodstawowych
  • 21.10.22 r.   Latarnia morska