Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 17-18.12.2023 Rydułtowy: Show bożonarodzeniowe grupy Dżepetto - Powiat Wodzisławski

17-18.12.2023 Rydułtowy: Show bożonarodzeniowe grupy Dżepetto

Widowiskowy spektakl taneczny “Dziadek do orzechów” to kultowa opowieść w nowoczesnej adaptacji, którą trzeci rok z rzędu wystawiają tancerze zespołu Dżepetto Squad. Spektakl przypomni małym i dużym o magii zbliżających się Świąt i cudach jakie wydarzają się w tym magicznym czasie.

Show bożonarodzeniowe grupy Dżepetto

Na chwilę przeniesiemy widza do domu rodzinnego Klary, który rozbawi nas zgiełkiem świątecznych przygotowań gdzie jedna chwila zmieni wszystko i przeniesie Naszą bohaterkę do niezwykłego świata. Przepiękna scenografia i niezwykły scenariusz i choreografie Agnieszki Maliny Malinowskiej zaskoczą każdego. Gościnnie wystąpią grupy Freakies Kids i Bez Nazwy Crew.

Rydułtowskie Centrum Kultury “Feniks” ul. Strzelców Bytomskich 9a, Rydułtowy

17.12.23 (niedziela) – godz. 16:00 oraz 18:00 dla wszystkich