Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 17.02.2024 Wodzisław Śląski: Poczuj się w ciele jak w domu, czyli rozwojowe warsztaty w WCK - Powiat Wodzisławski

Już w lutym zapraszamy na kolejne cykliczne warsztaty „Uwolnij ciało”, które na stałe wpisały się w ofertę Wodzisławskiego Centrum Kultury. Ruchowe zajęcia rozwojowe dla młodzieży i dorosłych odbędą się 17 lutego, w sobotę o godz. 14:00.

uwolnij ciało - warsztaty plakat

Spotkanie będzie okazją do wzięcia udziału w improwizacjach ruchowych, by poruszając się w zgodzie z potrzebami własnego ciała, zredukować napięcia i uruchomić twórczy potencjał. Pod czujnym okiem instruktorki tańca i psycholożki Małgorzaty Karwot, uczestnicy zajęć będą uczyć się, jak świadome oddychanie może stać się integralną częścią codziennego życia. Dwugodzinna praca z ciałem ukierunkowana będzie również na pogłębienie samoświadomości, głęboką relaksację i poprawę koncentracji.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł. Zapisy przyjmowane są do 12 lutego pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie 15 lutego). Odpłatność za warsztaty należy uiścić w momencie zebrania się odpowiedniej liczby osób. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 w.28). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.