Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 13.01.2024 Wodzisław Śląski: Powitaj nowy rok z dobrą energią - Powiat Wodzisławski

13.01.2024 Wodzisław Śląski: Powitaj nowy rok z dobrą energią

Czego nie może zabraknąć w ofercie Wodzisławskiego Centrum Kultury na 2024 rok? Oczywiście, że warsztatów „Uwolnij ciało”, które już od dwóch lat wpisują się w kalendarz imprez organizowanych przez placówkę.

uwolnij ciało plakat

W tę lekkość bycia i w pełni świadome korzystanie z dobrodziejstw przeżywania tego, co tu i teraz, zapraszamy 13 stycznia od godz. 14.00. Dwugodzinne ruchowe zajęcia rozwojowe poprowadzi Gosia Karwot, magister psychologii i instruktorka tańca.

Warsztaty będą okazją do pracy nad oddechem, redukcją stresu, relaksacją i emocjami w ruchu, a także do nauki wsłuchiwania się we własne ciało. To odpowiedni moment, by z dobrą energią wejść w nowy rok.

Koszt uczestnictwa w zajęciach to 30 zł. Zapisy przyjmowane są do 8 stycznia pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie w nieprzekraczalnym terminie 10 stycznia). Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 w. 28). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.