Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 06.12.2023 Wodzisław Śląski: Filmowe Mikołajki dla szkół - Powiat Wodzisławski

06.12.2023 Wodzisław Śląski: Filmowe Mikołajki dla szkół

6 grudnia o godz. 9:00 uczniowie szkół podstawowych będą mieli okazję spotkać z wyczekiwanym gościem i otrzymać od niego upominek. Zanim jednak to nastąpi, dzieci zobaczą film „Jak zostać świętym Mikołajem 3".

mikołajki dla szkół - plakat

Opis filmu:

Łucja kontynuuje naukę w Szkole Świętych Mikołajów. Czuje się w niej coraz pewniej. Niespodziewanie, tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, dyrektor zwołuje pilne zebranie. Ogłasza, że Święta w tym roku zostały odwołane. Łucja z przyjaciółmi ruszają na wyprawę, której celem jest ocalenie Bożego Narodzenia. Będzie wyjątkowo ciekawie – podróże w czasie, szczypta magii, wspaniałe miejsca… A wszystko po to, aby nie stracić tego, co w Świętach najważniejsze.

Reżyseria: Christian Dyekjær

Produkcja: Dania 2022 (92 min.)

Bilety w cenie 40 zł (w tym upominek) można rezerwować e-mailowo: i.sobota@wck.wodzislaw.pl do 22 listopada. Informacji udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej w Wodzisławskim Centrum Kultury (tel. 32 455 48 55).