Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 06.12.2023 Rydułtowy: Fabryka Elfów Świętego Mikołaja - Powiat Wodzisławski

06.12.2023 Rydułtowy: Fabryka Elfów Świętego Mikołaja

Trzeba pomóc elfom w poszukiwaniach i przejść przez fabrykę Elfów. Na trasie interaktywnej, mobilnej gry w przestrzeniach RCK czekają na dzieci warsztaty, animacje i świąteczny poczęstunek. Jeśli uczestnicy wywiążą się z powierzonych im zadań na końcu trasy spotkają Św. Mikołaja i jego świtę.

Fabryka Świętego Mikołaja - plakat

Ho, ho, ho! W tym roku Święty Mikołaj zrobił dzieciom psikusa – schował ich prezenty gdzieś w budynku Rydułtowskiego Centrum Kultury!

JAK TO DZIAŁA?

– grupy dzieci rozpoczynają grę terenową co 20 minut pomiędzy 16:00 a 20:00.

– zapisujemy dzieci na konkretną godzinę,

– rodzice dostarczają z wyprzedzeniem (do 4 grudnia) prezent opisany imieniem i nazwiskiem do RCK,

– dzieci w miarę możliwości uczestniczą w grze samodzielnie. Małe dzieci mogą być pod opieką JEDNEJ osoby.

6.12.23 START: 16:00
Koszt: 50 zł
Dla dzieci powyżej 5 roku życia.

Zapisy i pytania: 32 45 77 006