Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 25.02.2024 Wodzisław Śląski: Kabaret K2 - nowy termin - Powiat Wodzisławski

25.02.2024 Wodzisław Śląski: Kabaret K2 – nowy termin

Zabawne postaci, ciekawe tematy, zaskakujące puenty i mnóstwo improwizacji – tego absolutnie nie zabraknie podczas występu Kabaretu K2 w Wodzisławskim Centrum Kultury. Ten zagości na wodzisławskiej scenie z najnowszym programem „Jedziemy po Was” już 25 lutego o 16:00.

K2 plakat nowy termin

W związku z niezależną od Wodzisławskiego Centrum Kultury awarią prądu występ Kabaretu K2 nie mógł dojść do skutku. Mamy już dla Państwa nową datę wydarzenia. Artyści pojawią się na wodzisławskiej scenie, w niedzielę 25 lutego o 16:00. Wszystkie bilety zachowują swoją ważność.

Kabaret K2 powstał w 2012 roku w Zielonej Górze. Obecnie tworzą go Bartosz Klauzinski, Tomasz Łupak i Dominika Najdek, czyli Domi, Łupi i Barciś.

„Jedziemy po Was” to kolejny ich program. Czego może spodziewać się zgromadzona publiczność? Jak zawsze będzie śmiesznie, ostro i nieprzewidywalne. – Tym razem śmiejemy się sami z siebie, czyli z ludzi…czyli z Was i nas. Zapraszamy na przejażdżkę, trzymajcie się mocno. Nasze żarty nie mają brody, za to mają berewiii – mówią artyści.

– Staramy się, aby nasze skecze nie były tylko śmieszne, ale także „o czymś”, bo najlepszy widz to nie tylko widz rozbawiony, ale również zaintrygowany. Nie boimy się improwizacji, która zbliża nas do widza i zaskakuje nie tylko jego. Uwaga: wychodzimy poza scenę! Na szczęście jeszcze nikt nie żałował, bo wiemy jak zaopiekować się publicznością. –  dodają kabareciarze.

Nowa data występu: 25 lutego 2024 r. o godzinie 16:00. Uwaga! Wszystkie bilety zachowują swoją ważność (nie ma potrzeby ich wymiany). Jeżeli jednak nie odpowiada Państwu nowy termin istnieje możliwość zwrotu biletu:

• bilety zakupione przez portal biletyna.pl – kontakt bezpośredni z portalem;
  • bilety zakupione w kasie WCK – zapraszamy w godzinach pracy kasy (informacja o godzinach pracy kasy poniżej).

Bilety w cenie 69 zł dostępne w kasie WCK oraz online na www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.