Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 03.12.2023 Wodzisław Śląski: Spotkaj się ze Świętym Mikołajem w WCK - Powiat Wodzisławski

03.12.2023 Wodzisław Śląski: Spotkaj się ze Świętym Mikołajem w WCK

Skąd Święty Mikołaj bierze prezenty? Na to pytanie dzieci znajdą odpowiedź podczas wydarzenia, na które z pewnością niecierpliwie czekają. Mowa oczywiście o mikołajkach, które w Wodzisławskim Centrum Kultury odbędą się 3 grudnia, w niedzielę, o godz. 11.00.

plakat mikołaj

Ten niezwykły czas rozpoczniemy od spektaklu „Sekret Świętego Mikołaja” w wykonaniu aktorów Teatru Gry i Ludzie z Katowic. Przedstawienie opowiada o przygodach pewnego rodzeństwa, które za wszelką cenę próbuje dowiedzieć się, skąd Święty Mikołaj bierze prezenty dla dzieci. Wyruszają więc w długą wędrówkę, a po drodze spotyka ich mnóstwo wspaniałych, ale też niebezpiecznych przygód. Barwne i rozśpiewane widowisko kończy się szczęśliwie. Marcin i Marcelina odnajdują jegomościa z siwą brodą i dowiadują się wielu ciekawych faktów z nim związanych.

Zaraz po spektaklu na scenę ponownie zawita Święty Mikołaj, który wręczy dzieciom upominki. Będzie to doskonała okazja, by zrobić sobie z nim zdjęcie, przybić piątkę, czy zamienić kilka słów.

Bilety w cenie 25 zł (spektakl) oraz na spotkanie z Mikołajem w cenie 50 zł (spektakl i upominek) można kupić w kasie WCK do 24 listopada. Rezerwacje przyjmowane są telefonicznie (tel. 32 4554855 w. 28) i mailowo: piak@wck.wodzislaw.pl.

Kasa WCK jest czynna na pół godziny przed seansami kinowymi oraz imprezami biletowanymi oraz w czwartki od 10:00 do 12:00. W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.