Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski 02.12.2023 Wodzisław Śląski: Puść napięcie - rozwojowe warsztaty w WCK - Powiat Wodzisławski

02.12.2023 Wodzisław Śląski: Puść napięcie – rozwojowe warsztaty w WCK

Już dziś zaplanuj sobie chwilę wytchnienia i relaksu przed świąteczną gorączką. Będzie ku temu okazja w sobotę, 2 grudnia o godz. 14:00 podczas warsztatów taneczno-rozwojowych „Uwolnij ciało". Zajęcia, które poprowadzi instruktorka tańca i psycholożka Małgorzata Karwot będą doskonałą okazją, by przy odpowiedniej muzyce poczuć się lepiej we własnym ciele i nauczyć się w nie wsłuchiwać.

plakat - uwolnij ciało grudzień

Dwugodzinne warsztaty poświęcone będą kompleksowej regeneracji na poziomie ciała, umysłu i ducha. Podczas warsztatów, uczestnicy będą mieli okazję do poznania technik pracy nad oddechem, relaksacją i emocjami w ruchu. Pod fachowym okiem prowadzącej, będzie można dowiedzieć się, jak wykorzystywać aktywność fizyczną i twórcze wyrażanie siebie jako sposób na zmniejszenie stresu i napięcia w różnych, życiowych sytuacjach. Poznać praktyczne narzędzia, które umożliwiają powrót do równowagi.

Koszt uczestnictwa w dwugodzinnych zajęciach to 30 zł. Zapisy przyjmowane są do 24 listopada pod adresem i.sobota@wck.wodzislaw.pl (wpłaty przelewem na konto WCK lub w kasie, w nieprzekraczalnym terminie do 29 listopada ). Odpłatność za warsztaty należy uiścić w momencie zebrania się odpowiedniej liczby osób. Informacji na temat wydarzenia udzielają pracownicy Działu Projektów i Animacji Kulturalnej WCK (tel. 32 455 48 55 w.28). Realizacja warsztatów będzie możliwa pod warunkiem zgłoszenia się minimalnej liczby zainteresowanych.