Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „Podpatrzeni” – wernisaż wystawy fotograficznej osób niepełnosprawnych - Powiat Wodzisławski

„Podpatrzeni” – wernisaż wystawy fotograficznej osób niepełnosprawnych

Zakład Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych z Wodzisławia Śl. zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej osób niepełnosprawnych pod tytułem "Podpatrzeni", która odbędzie się 16 listopada (piątek) w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Podczas wernisażu zaplanowano specjalny pokaz jesienno-zimowej kolekcji mody damsko-męskiej: sukni wieczorowych dla pań oraz garniturów dla panów.

Z kolei na dużym ekranie będzie wyświetlony krótki film przedstawiający  „Jeden dzień z życia pracownika” oraz pokaz slajdów zdjęć osób niepełnosprawnych uczestniczących w różnych imprezach organizowanych przez Zakład Aktywności Zawodowej Zakład Usług Pralniczych w Wodzisławiu Śląskim.

Wstęp na wernisaż dla wszystkich jest bezpłatny.

Plan imprezy:

18.00 – Otwarcie imprezy

18.15 – Przywitanie gości
Przedstawienie celu spotkania oraz programu całej imprezy
Zaproszenie na wystawę zdjęć (kilka słów o autorce zdjęć- Barbarze Soczomskiej)
Zaproszenie na poczęstunek w formie szwedzkiego stołu
Podczas całej imprezy przygrywać będzie saksofonista – Daniel Bober

18.50  – Przejście na salę główną

19.00 – Film „Jeden dzień z życia pracownika”

19.10 – Pokaz Mody Butiku Modny Styl (suknie wieczorowe) krótka prezentacja firmy
i  kolekcji

19.20  – Występ taneczny pracowników ZAZ ZUP