Powiat Wodzisławski Powiat Wodzisławski „DZIAŁAJ LOKALNIE VIII” - SZKOLENIA DLA PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH ORAZ GRUP NIEFORMALNYCH - Powiat Wodzisławski

„DZIAŁAJ LOKALNIE VIII” – SZKOLENIA DLA PRZEDSTAWICIELI ORGANIZACJI POZARZĄDOWYCH ORAZ GRUP NIEFORMALNYCH

W związku z naborem projektów do programu „Działaj Lokalnie” Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim we współpracy z Centrum Rozwoju Inicjatyw Społecznych z Rybnika organizuje szkolenia dla przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych z terenu powiatu wodzisławskiego.

Szkolenia obejmują ogólną informację na temat Ogólnopolskiego Programu Działaj Lokalnie, podsumowanie poprzednich edycji akcji grantowej w Subregionie Zachodnim Województwa Śląskiego, warsztaty z zakresu wypełniania wniosku aplikacyjnego oraz warsztaty dotyczące zarządzania i animacji na rzecz dobra wspólnego. Na spotkaniach szkoleniowych uczestnicy zapoznają się z regulaminem, wymogami formalnymi oraz specyfikacją konkursu.

Szkolenia odbędą się:

w Pszowie – 21 maja 2013 r. – godz.: 18:30, siedziba Stowarzyszenia Pomóżmy Sobie (ul. Bohaterów Westerplatte 1)

w Gorzycach – 22 maja 2013 r. – godzina 16:00 – Wiejski Dom Kultury (ul. Mikołaja Kopernika 8)

w Wodzisławiu Śląskim – 23 maja 2013 r. – godzina 16:00 – Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim (ul. Kubsza 28)

Na szkolenia zapraszamy  przedstawicieli organizacji pozarządowych, przedszkoli publicznych, szkół publicznych, instytucji kultury, bibliotek publicznych, ośrodków pomocy społecznej oraz grup nieformalnych z terenu powiatu wodzisławskiego.

Więcej informacji – TUTAJ